Last Minute - Hotel Jasmín - Krkonoše

Výhodné pobytové balíčky


Vánoce - Hotel Jasmín - Krkonoše


Romantický Víkend - Hotel Jasmín - Krkonoše


Seniorský pobyt - Hotel Jasmín - Krkonoše

Sport & Relax ve Vítkovicích


Pobyt v našem hotelu Jasmín***ve Vítkovicích Vám zpříjemní relaxační a sportovní nabídka. K dispozici je krytý bazén, sauna, masáže, letní terasa s lehátky, hřiště na volejbal, kopanou a tenis. Ve večerních hodinách můžete posedět u táboráku. V zimě můžete využít kompletní nabídku na lyžování (ski školu a ski půjčovnu ve ski areálu Aldrov cca. 200 m).

Bazén hotelu Jasmín

Hotel Jasmín*** Vám rovněž nabízí hotelový krytý bazén, který je pro hosty hotelu ZDARMA. Bazén Vám jistě zpříjemní teplé letní dny.


Ceník - Sport & Relax
Sauna (samostatná osoba) 1 hod. / osoba 250,- Kč
sauna (více než 1 osoba – max. 6 osob) 1 hod. / osoba 180,- Kč
Hřiště (volejbal, fotbal, tenis) Pro hotelové hosty - ZDARMA
Horská kola 1 den / osoba 150,- Kč
Horská kola 1/2 dne / osoba 100,- Kč
Internet 15 min. 10,- Kč

 

Masáže - Ceník
záda 1 osoba -                     15 min.  90,- Kč
šíje 1 osoba -                       15 min.  80,- Kč
dolní končetiny 1 osoba 15 min.  60,- Kč
horní končetiny 1 osoba 30 min.  150,- Kč
hýždě 1 osoba -                  15 min.  60,- Kč
hrudník 1 osoba -               10 min.  50,- Kč
břicho 1 osoba -                 10 min.  40,- Kč

Lyžování Vítkovice - Mísečky - Aldrov

Vítkovice v Krkonoších leží ve Východočeském kraji, v okrese Semily, v nadmořské výšce 683 m n.m. Dva lyžařské areály Vurmovka a Aldrov nabízejí vynikající lyžování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Areál Vítkovice - Aldrov - moderní čtyřsedačková lanovka v délce 900 metrů, převýšení 132 m. Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány. Návštěvníkům Vítkovic je k dispozici také noční lyžování a občerstvení. Dobré podmínky jsou zde také pro běžecké lyžování. Kratší strojově upravované a lehké tratě jsou situovány nad lyžařským areálem Aldrov. Od nich lze dále pokračovat severním směrem na Rezek, Dvoračky a hřebeny Krkonoš. Obtížnější běžecké terény nabízí hřeben z Horních Míseček na Přední Žalý.

Turistika v Krkonoších, ve Vítkovicích

V Krkonoších má pěší turistika již dlouholetou tradici. První značená cesta je známá již z počátku 19. Století. Většina turistů přichází do Krkonoš hledat pěkné zážitky při pobytu v krásné přírodě.

Vodní sporty

Na území KRNAP sa dají využívat ke sjíždění na plavidlech bez motorového pohonu řeky Jizera a Labe. Příznivým obdobím je jaro, kdy je dostatečné množství vody z tajícího sněhu.

Cykloturistika, cyklostezky a cyklotrasy v Krkonoších

Pro horskou cykloturistiku je vytyčeno 27 tras v terénu označených piktogramem a číslem trasy, které odpovídá číslování v cyklistické mapě Krkonoš. Podrobné informace naleznete na stránce cykloturistika, cyklotrasy a cyklostezky na webu Hory-Krkonoše.cz.

Létání na padácích a závěsných kluzácích

Pro vyznavače tohoto sportu je vyčleněno 7 lokalit se startovacími plochami označenými piktogramem.

Jízda na koních

Je omezena na jednotlívé farmy, které mají povoleno nabízet okružní jízdy na standardních trasách. Nejproslulejší je Janova hora ve Vítkovicích.

Tip! >>> Pobyty pro školky a školy